MASZ PYTANIA ?

ZADZWOŃ: 571 272 140

FACEBOOK INSTAGRAMsklep@epinki.pl

 

 

0
Koszyk
Użytkownik

Reklamacja wadliwego towaru
 

1. W pierwszym kroku prosimy o kontakt z nami, w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu.

2. Należy wysłać reklamowany towar na nasz adres. W paczce proszę umieścić produkt, dowód zakupu (paragon fiskalny) oraz krótką informację opisującą problem z towarem, a także podać adres zwrotny. Adres do wysyłki : Prezenty na zamówienie ul. Czarnieckiego 15/III 14-100 Ostróda.

3. Po rozpatrzeniu reklamacji odeślemy wymieniony towar pozbawiony wady.

 

Wymiana towaru na inny rozmiar, fason itp.

Ponieważ wszystkie towary wykonywane są na zamówienie, nie ma możliwości zwrotu towaru, który został dostarczony do klienta zgodnie z zamówieniem.

 

Uwaga! Ceny koszulek / bluz podane sa dla typowych rozmiarów do XXL, za większe nietypowe rozmiary mogą występować dodatkowe opłaty.

Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania sklepu internetowego www.epinki.pl

1. Właścicielem sklepu internetowego jest Monika Marcinkowska GGP Centrum Reklamy ul. Przemysłowa 8, 14-100 Ostróda NIP 7411984390, zwana dalej "Sprzedawcą".

2. Podmiot, który złożył zamówienie korzystając z witryny  www.epinki.pl  jest zwany dalej "Kupującym" lub "Klientem".

3. Składając zamówienie na stronie internetowej www.epinki.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje jego warunki w całości.

4. Wszelkie prawa do Sklepu, w tym majątkowe i nie majątkowe prawa autorskie, prawa własności intelektualnej do jego nazwy, domeny internetowej, strony internetowej Sklepu należą do Sprzedawcy, a korzystanie z nich może następować wyłącznie za zgodą Sprzedawcy.

5. Aktualne opcje i koszty zapłaty za zamówienia są dostępne na stronie: Płatności.

6. Aktualne metody i koszty dostawy dostępne są na stronie: Dostawa.

8. Na wszelkie oferowane przez nas produkty udzielamy gwarancji.

9. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący zobowiązany jest sporządzić protokół szkody w obecności kuriera.

10. W przypadku wystąpienia wady jakościowej lub błędów w zamówieniu należy postąpić według informacji zamieszczonych na stronie: Reklamacje i zwroty.

11. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji zwrócimy poniesione koszty zamówienia na wskazane konto bankowe lub wymienimy towar na nowy.

12. Wszystkie koszulki z nadrukiem wykonywane są na zamówienie, Kupujący w chwili złożenia zamówienia, zleca nam wykonanie wybranego przez niego towaru.

13. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" art. 10 pkt. 4), Kupujący nie może zwrócić towaru wykonanego na zamówienie oraz ze spersonalizowanym nadrukiem.

14. Należność dla Kupującego z tytułu zwrotu, reklamacji są regulowane wyłącznie przelewem na podane konto bankowe.

15. Przesyłki reklamacyjne oraz zwroty prosimy wysyłać wyłącznie na adres: Prezenty na zamówienie ul. Czarnieckiego 15/III 14-100 Ostróda

16. Kupujący wysyłając swój indywidualny projekt graficzny potwierdza tym samym posiadanie praw autorskich do projektu. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności w sprawie praw autorskich przesłanych projektów graficznych.

17. Zastrzegamy sobie prawo do nie zrealizowania przesłanych projektów, bez podania przyczyny.

18. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych konsumentów.

20. Sprzedający może w każdej chwili, według własnego uznania, zawiesić lub zakończyć funkcjonowanie Sklepu.

21. Niniejszy Regulamin może być w każdym czasie zmieniony według uznania Sprzedającego.

22. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 30 września 2016 roku.

fb INSTAGRAM 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul.Czarnieckiego 15/III Ostróda

telefon

telefon:

571 272 140

mail

e-mail:

sklep@epinki.pl